top of page
Girl Hiking in Nature
Tasku-tuhatoos on hea kaaslane reisil, looduses ja mittesuitsetava sõbra juures.
Sa oled lugupeetud ja hoiad ümbritseva puhta!
Meie lugu

See väike, pehme ja mugav tasku-tuhatoos on pärit Jaapanist. See on ilmselt koht maailmas, kust meil oleks palju õppida. Jaapan on väga puhas maa.

Tasku-tuhatoos sattus siia, meie väikesesse Eestisse, tänu harrastuskunstnike poolt korraldatud reisile aprillis 2007. Seltskond kunstihuvilisi eestlasi sõitis Jaapanisse kirsiõisi maalima. Teadagi on peaaegu igas seltskonnas suitsetajaid, aga tee mis tahad, Jaapanis ei olnud igal pool prügikasti või tuhatoosi. Tänavad olid laitmatult puhtad - kuni meile tutvustati seda vahvat vidinat, mis esmapilgul näis kui pisike peeglikarp, kosmeetikakott või rahakott.

Igal endast ja teistest lugupidaval suitsetajal on oma isiklik tuhatoos.

Miks kasutada tasku-tuhatoosi?

Tasku-tuhatoos on kuumakindel, lukustab lõhnad ning on korduvkasutatav.

Enamikes randades puuduvad nn suitsetamiskohad ja suitsuotsad pistetakse liiva sisse, kus mängivad lapsed. Meie metsad on tuleohtlikud ja reostatud. Avalikel meelelahutusüritustel tuntakse tihti ebamugavust, sest prügikast on kaugel ja läbi rahva minnes tundub teekond ilmselgelt pikk ja vaevaline, nii see sigaret taas talla alla kustutatakse.

Tootest

Tasku-tuhatoos on valmistatud kuumakindlast materjalist, mis võimaldab kasutajal panna põlev sigaretiots otse tasku-tuhatoosi ning kustutada see ohutult. Tasku-tuhatoosi tihe esiserv lukustab ka lõhnad (olgem täpsemad - konihaisu). Mõõdud 8 x 8 cm.

Võta sinagi see kaasa linna, randa, loodusesse, vabaõhuüritusele.

Me ei saa muuta inimest, aga koos saame muuta maailma!

Koostöös reklaamibürooga on võimalik tellida ka ettevõtte logoga tooteid.

bottom of page